شرح پروژه

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید VIDEOBOOKS

اپلیکیشن اندروید VIDEOBOOKS کتابخانه ویدیویی است که برای اولین بار در ایران عرضه میشود.نحوه کار با این اپلیکیشن ساده و محیطی آشنا دارد.طراحی اپلیکیشن اندروید با سادگی و زیبایی برای مقصدی مشخص و با برنامه ریزی مشخص انجام گرفته است که نظر مشتری پروژه را به طور کامل پوشش داده است.

 

 

 

در اپلیکیشن VIDEOBOOKS ، ویدیوها با استفاده از معماری HLS که در Netflix و محصولات شرکت Apple استفاده شده است رمزنگاری شده اندکه این امر برای افزایش امنیت نرم افزار و جلوگیری از دانلودهای غیر قانونی صورت گرفته است.

 

 

سرور اپلیکیشن اندروید VIDEOBOOKS با زبان Ruby و فریم وورک Rails نوشته شده است. دیتابیس اپلیکیشن با Postgresq آماده شده است . سیستم عامل اندروید با استفاده از سیستمهای امن به سرور متصل میشود و اجازه استفاده مجاز رو فقط به کاربران میدهد.

اپلیکیشن

 

در اپلیکیشن VIDEOBOOKS پرداختهای درون برنامه ای یا in-app purchase تعبیه شده است که این مقوله توسط کافه بازار تامین میشود و به مالک اثر اجازه برنامه ریزی و مدیریت تبلیغات و پاپ آپ ( Pop-up) و یا پیام های تبلیغاتی مشخص ( notifications ) را میدهد که همانطور که میدانید تکثر اپلیکیشن ها ازین امکان ، برای درآمد زایی و بهره برداری های معین تبلیغاتی استفاده کرده و در صورت محبوب شدن نرم افزار عواید بسیاری را نصیب مالک نرم افزار و اپلیکیشن خواهد کرد.

(بازدید کل 1,256 , 1 بازدید امروز)