ما خدمات توتکا را گارانتی کیفیت میکنیم

یک شرکت تبلیغاتی چیست؟

شاید این سوالی مستقیم به نظر برسد که جوابی واضح و مستقیم دارد اما شرکت مدرن تبلیغاتی از آن چیزی که فکر می کنید پیچیده تر است. قبل از آنکه به سراغ تشریح و توضیح شرکت تبلیغاتی برویم بهتر است به مفهوم کلی پذیرفته شده شرکت تبلیغاتی نگاهی بیندازیم.

شرکت تبلیغاتی  همه جنبه های تبلیغات برای مشتری را خلق، برنامه ریزی و مدیریت می کند. شرکت های تبلیغاتی می توانند به صورت ویژه درآیند مانند تبلیغات واکنشی یا می توانند یک شرکت تبلیغاتی با خدمات کامل باشد و موارد تبلیغاتی را مانند وبسایت، کمپین های آنلاین و اجتماعی، بروشور، پست مستقیم، کاتالوگ، کاغذهای تبلیغاتی، آگهی های تجاری در تلویزیون و رادیو و نامه های فروش را ایجاد کنند.

انواع شرکت های تبلیغاتی

شما نمی توانید برای هر شرکت تبلیغاتی توضیحی مشابه را بدهید. این مانند آنست که بگویید هر کانال تلویزیونی یا مجله مثل همدیگرند. بله، همه آنها عملکرد مشابهی دارند اما چیزهای زیادی آنها را از هم جدا می کند. برای شروع باید گفت، سه نوع مختلف وجود دارد:

در کنار این سه گروه پایه ای شرکت ها، شرکت های مخصوصی نیز وجود دارند که می توانند ATL ،BTL و TTL باشند. این ها شامل:

شرکت های تبلیغاتی دیجیتال

این شرکت ها تمرکز اصلی را بر روی همه وسایل دیجیتال دارند. آنها وب سایت ها، اپ ها، کمپین های انلاین و هر چیز دیگری که تبلیغات دیجیتال در نظر گرفته می شود را توسعه می دهند. هم چنین آنها می توانند از رادیو و تلویزیون نیز استفاده کنند و همه چیز عملیات روزانه آنها دیجیتال می باشد.

شرکت های تبلیغاتی مالی/تکنولوژی

مانند سلامتی، جهان های مالی و تکنولوژی می توانند برای گفتگو خطرناک باشند. این شرکت ها نویسندگان متخصص و کارگردانان هنری دارند که همه جزییات این موضوعات را می دانند.

شرکت های تبلیغاتی در خانه

این شرکت ها بر پایه درون یک شرکت یا کارخانه قرار گرفته اند و تنها برای آن نهاد کار می کنند. چه آن نهاد یک برند مشهور مانند اپل یا نایک باشد چه شرکتی کوچکتر باشد آنها منحصرا برای آن محصول و شرکت کار می کنند و برای آن شرکت استخدام شده اند. بعضی ها آن را به صورت یکجانبه در نظر می گیرند چون شما دیگر بر روی محدوده متنوعی از برندها فعالیت نمی کنید.

قوانین شرکت های تبلیغاتی

کارمندان شرکت تبلیغاتی در یک شرکت تبلیغاتی شامل نماینده شرکت، کارگردان خلاق، عوامل حسابدار، نویسنده ها، طراحان گرافیکی و کارگردان رسانه می شوند. بعضی شرکت ها با نویسنده ها یا طراحان گرافیک فریلنس کار می کنند که از راه دور برای آنها کار می کنند. این روزها شرکت های تبلیغی کوچکتر  بر اساس پروژه های مشتری رشد می کنند یا ضرر می کنند و افراد را بر اساس قرارداد کاری ۱ ساعته، روزانه و یا پروژه ای استخدام می کنند.

“کار یک خیاط، جمع کردن ماده خام، پیدا کردن نخ های مناسب، بریدن لباس در قالب خواسته شده و در آخر کوک زنی لباس و تحویل آن به مشتری می باشد.”

کار شرکت تبلیغاتی نیز مانند خیاط است. شرکت تبلیغ را خلق کرده و برنامه می چیند که چگونه، در چه زمانی و کجا به دستان مشتری برسد. شرکت تبلیغاتی اکثرا به هیچ سازمانی وابسته نیستند. این شرکت ها همه تلاش خود برای فروختن محصول مشتری را انجام می دهند. آنها گروهی از افراد متخصص را نواحی مختلف در اختیار دارند که به کمپانی ها و سازمان ها کمک می کند تا به مشتریان هدف خود از طریق راهی ساده و آسان برسند. اولین شرکت تبلیغاتی، William Taylor نام داشت و در سال ۱۷۸۶ بود که بعدتر با شرکت های دیگری در ۱۸۰۰ و ۱۸۱۲ این موضوع ادامه پیدا کرد.

استفاده از ابزار درست در زمان درست هزینه ها را بهینه میکند

شناخت مخاطب

توتکا با بررسی اطلاعات مخاطبین ، رده سنی ، شغلی، رویکرد فکری و سلیقه ، مضمونی بهینه را برای ارتقا بهره وری تبلیغ هدف قرار میدهد

انتخاب رسانه

نظر به به مخاطبین هدف و نوع تبلیغ، پس از سیاست گذاری اتاق فکر توتکا، موثر ترین رسانه با توجه به مضمون انتخاب میگردد

زمان و مکان مناسب

هدف و رسانه بهینه، سیاست گذاری زمان و مکان تبلیغ انجام میپذیرد که برای بهینه شدن هزینه ها و تاثیر گذاری تبلیغ حیاتی است

مسیرهای متعددی برای کمک به بیزینس شما هست

خدمات توتکا

طرح های گرافیکی خاص براتون پیاده سازی میکنیم که چشم مشتریاتون رو نوازش کنه و در ذهنشون نقش ببنده

خدمات توتکا

با برنامه ریزی و اجرای پروژه های برندینگ،شما رو بین رقبا متمایز تر، خاص تر و برند تر میکنیم

خدمات توتکا

یه سناریوی خوب و یک کلیپ خاص یا انیمیشن جذاب بهتون ارائه میدیم و با یه قیمت باور نکردنی براتون میسازیم

برای کمک به مــارکتینگ محصــول شما آماده ایم

برای رونق فروش، ارتقای سیستم گردش کار و برنامه ریزی هدفمند لازم است