آهنگ ۸ بعدی چیست ؟

آهنگ ۸ بعدی یا صدای ۸ بعدی یک فایل چند رسانه‌ای استریو (Stereo) است؛ مانند یک فایل MP3 و M4A .

این گونه فایل‌ها چند کانال برای ذخیرهٔ صدا دارند که در هنگام اجرای فایل صوتی، داده‌های هر دو کانال توسط یک برنامه پخش می‌شود.اگر محتویات این چند کانال صدا شبیه به هم باشد، صدای خروجی از کانال‌های بلندگو نیز تقریباً” یکسان خواهد بود.

در نتیجه با تغییر داده‌های این چند کانال فایل multimedia ، صدای خروجی بعد پیدا می‌کند.

متدوال‌ترین کاری که برای بعد دادن به صدا انجام می‌شود این است که یک فایل استریو معمولی را با نرم‌افزارهای ویرایش صدا (مانند adobe audition ) باز می‌کنند.

سپس مقدار حجم صدا را در چند کانال به تناسب ریتم صدا تغییر می‌دهند؛ به گونه‌ای که در یک زمان مشخص هر دو کانال صدا، دارای شدت صوت برابر نباشند.نتیجهٔ کار این است که شدت صدای خروجی از هر کانال بلندگو با دیگری متفاوت خواهد بود. در نهایت گوش ما یک صدای دارای بعد را می شنود.

بعضی افکت های صوتی را اگر روی آهنگ بگذارید دقیقا خروجی ای شببیه صداهای چند بعدی خواهد داد .در زیر یک ویدیوی آموزشی از نحوه بعد دادن به اهنگ های مورد علاقتون رو میتونید ببینید..

نمونه یک آهنگ ۸ بعدی :

آهنگ 8 بعدی

این آهنگها را باید با هدفون با کیفیت گوش کنید

آهنگ 8 بعدی

آهنگ 8 بعدی

آهنگ 8 بعدی

دانلود اپلیکیشن ۸D Surround Music & 8D Tunes Songs
دانلود اپلیکیشن ۸D Surround Music & 8D Tunes Songs

دانلود فایل نصبی زیپ شده اپلیکیشن ۸D Surround Music & 8D Tunes Songs

توضیحات :

از هدفون استفاده کنید

شما باید یک هدفون بهتر داشته باشید!
شما می توانید تمام آهنگ های خود را در اثر ۸D با پخش کننده من پخش کنید. بیایید آن را امتحان کنیم تا از احساسات جدید لذت ببریم.

تاریخ قدرتمند ترین ۸D دیافراگم، ۸D surround sound، ۸D surround sound، این گوش شماست تا بهترین کیفیت صدای صدا را بشنوید. این برنامه را به عنوان آهنگ ۸D موسیقی یا آهنگ های زنگ و صدای اس ام اس دانلود کنید
در دستگاه Android خود ۸d موسیقی احاطه شده ۸d آهنگ گوشی آندروید منحصر به فرد خود را. این آزاد است، من معتقدم که شما این ۸D صوتی را پیدا خواهید کرد. این به صورت رایگان است، من معتقدم که شما این موسیقی ۸d DJ را پیدا خواهید کرد، آن را شامل محبوب ترین آهنگ های زنگ محبوب، محبوب ترین، زنگ های خنده دار، جلوه های صوتی فراگیر ۸D فراتر از شما تخیل.

آهنگ آهنگ ۸D اثر: این تابع با استفاده از صدا برای ایجاد صداهای ۸D استفاده می کند. فکر می کنم این اثر را دوست دارید. بگذارید آن را در شب قبل از اینکه بتوانید بخوابید در رختخواب بمانید و یا می توانید آن را در یک محیط آرام برای تجربیات بهتر تجربه کنید.

Size: ۱۸ مگابایت
Version: ۲۳ مارس ۲۰۱۹
Published: آبان ۱۰, ۱۳۹۷

آموزش ۸ بعدی کردن آهنگهای مورد علاقه شما :

ویدیوی زیر که در سایت یوتیوب قابل دسترسی است آموزش ۸ بعدی کردن موزیک های مورد علاقتون را در اختیار شما میگذاره.

Link : https://youtu.be/T_42lJK79n8

(بازدید کل ۴۷,۲۷۷ , ۶ بازدید امروز)