شرح پروژه

ساخت کلیپ تبلیغاتی رستوران ایتالیایی

ساخت کلیپ تبلیغاتی رستوران سزار  بنا به درخواست سفارش دهنده تصاویر همراه با موسیقی به منظور نشان دادن محیط گرم و صمیمی تهیه و تدوین شدند

( نکته مهم : برای مشاهده ویدیو ها حتما باید فیلتر شکن شما خاموش باشد )

کاری از گروه تیزر و انیمیشن توتکا

کلیپ تبلیغاتی رستوران در فضای مجازی

کلیپ تبلیغاتی رستوران در فضای مجازی شیوه‌ای نوین، پربازده و فوق العاده کارآمد برای تبلیغات است که با عنوان بازاریابی دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ شناخته می‌شود. بهترین روش انست که ابتدا طراحی سایت انجام شود،سپس باید با استفاده از رسانه های پر بازدید (اینستاگرام و تلگرام و … )  و بسترهای فراهم شده در فضای مجازی اقدام به بازاریابی کنیم تا مخاطبان بیشتری با کسب و کار و تجارت ما آشنا شده و از این طریق بهره وری و سود خود را افزایش بدهیم.

اما راه های تبلیغات در فضای مجازی چیست؟

کدام راه ها نسبت به بقیه موارد بازدهی بیشتری دارند و باید بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنیم؟

به چه علت روش های سنتی را کنار بگذاریم به روش های نوین تبلیغات روی آوریم؟ از کجا بفهمیم از تبلیغات در فضای مجازی سود بیشتری به دست خواهیم آورد؟ دلیل اول استفاده از این روش ها، گسترش محدوده بازار فروش است. در روش های سنتی تنها می‌توان یک منطقه جغرافیایی محدود را تحت پوشش قرار داد . در حالی که درون فضای سایبری هیچ گونه محدودیتی از نظر مکانی وجود نخواهد داشت.

تبلیغات در فضای مجازی

اما کاربران حین گشت و گذار در اینترنت کاملا حواس جمع بوده و بر روی تبلیغات در فضای مجازی متمرکز می‌شود. از آنجایی که همانند تبلیغ در تلویزیون اجباری برای دیدن وجود ندارد و در کنار مطالعه سایر مطالب مفید و دلخواه این تبلیغات نیز مشاهده می‌شوند، کاربر بیشتر جذب آن‌ها می‌شود. درست به همین دلیل تبلیغات در فضای مجازی را پربازده خطاب می‌کنیم.

تبلیغات در فضای مجازی

کلیپ تبلیغاتی رستوران در فضای مجازی

به ساده ترین نوع تبلیغات در فضای مجازی اصطلاحا تبلیغات بنری یا گیف تبلیغاتی گفته می‌شود . در این روش از سایت های قدیمی که بازدیدکننده زیادی دارند برای رشد وب سایت و نتیجتا کسب و کارمان استفاده می‌کنیم. وب مهمترین کاربری شبکه جهانی اطلاعات یا همان اینترنت است و به همین دلیل کاربران بیش از سرویس های دیگر از آن استفاده می‌کنند. این موضوع زمینه را برای بهبود و رشد کسب و کارها فراهم کرده است.

تبلیغات در فضای مجازی

با قرار دادن بنر تبلیغاتی (گیف تبلیغاتی) در یک وب سایت پربازدید با زمینه کاری مشابه یا تقریبا مشابه با شما ، بدون شک موفق خواهید بود، چون با آن سایت مخاطبان مشترک دارید که جذب سایت شما خواهند شد.

تولید محتوای دیجیتال مانند تیزر و انیمیشن یا موشن گرافیک فعالیت در شبکه های اجتماعی،مانند اینستا و تلگرام  استفاده از پتانسیل موتورهای جستجو مخصوص گوگل و بهره بردن از رسانه های دیجیتال دیگر از دیگر روش های مفید تبلیغات در فضای مجازی به شمار می‌‌روند. باید دید در هر زمان مناسب ترین رسانه و بهترین روش کدام است و نسبت به شرایط دست به انتخاب زد، چون یک استراتژی موثر و کاربردی در برهه زمانی کنونی، ممکن است حتی یک یا دو سال دیگر نیز جوابگو نباشد.

(بازدید کل ۱,۴۷۶ , ۱ بازدید امروز)