شرح پروژه

تبلیغات اپلیکیشن میشا و کوشا برای رده سنی کودک و نوجوان با هدف شبکه های مجازی و شبکه های تلویزیونی که در یکی از شبکه های معروف پحش شد

 

.

کاری از گروه تیزر و انیمیشن توتکا

موشن گرافیک چیست ؟

 موشن گرافیک اختصاصی گونه ای از تبلیغات اپلیکیشن است . برای تولید تبلیغات اپلیکیشن از گرافیک متحرک استفاده می شود.در محصولات،  هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر ادغام شده و از قابلیت های هر دو جهت تولید محتوا وانتقال پیام استفاده می شود.
. خروجی نهایی یک فایل ویدئویی است که ایده ای را به‌صورت ترکیب صدا و المانهای تصویری نظیر عناصر و شخصیت‌های کارتونی، تایپوگرافی، اینفوگرافیک ویدیو و تصاویرانیمیشنی نمایش می‌دهد. داستان‌سرایی یا همان بخش استوری بورد،  بخش مهمی از نمونه موشن گرافیک را تشکیل می‌دهد. اگر این ویژگی‌ها با تناسب در کنار هم بکار برده شوند خروجی قدرتمندی به دست می‌آید که به‌خوبی می‌تواند در خدمت اهداف مارکتینگ محصول یا خدمت قرار گیرد.

تبلیغات اپلیکیشن برای کودکان

تبلیغات برای کودکان متفاوت و خارج از روال معمول تبلیغات دیگر نیست .در اصول تبلیغات می گویند  هیچ گاه فراموش نکنید کالایی که میخواهید تبلیغ آن را انجام دهید برای چه کساتی است

جای تعجب ندارد که بسیاری از مردم، نگران تأثیر نوع بازاریابی بر کودکان هستند، مخالفان این گونه تبلیغات، خواستار آن هستند که دولت ها در تبلیغاتی که مستقیماً کودکان را هدف قرار می دهند، محدودیت هایی قایل شوند.

از دیدگاه تبلیغات، کودکان طعمه هایی عالی محسوب می شوند. آنها زیاد تلویزیون نگاه می کنند، پول توجیبی زیادی خرج می کنند، با مامان هایشان به خرید می روند و برای خرید آخرین تولید خوراکی صبحانه و نوشابه های گازدار آنها را وسوسه می کنند. در نظر گرفتن گروه سنی جامعه هدف در بازار‌ می‌تواند در موفقیت تبلیغات شما نقش پررنگی داشته باشد و اهمیت این مسئله زمانی افزایش می‌یابد که این گروه هدف کودکان باشند. کودکان نسبت به بزرگسالان، بیشتر تحت تاثیر تبلیغات قرار می‌گیرند. وقتی از یک کودک هشت تا ۱۰ سال در رابطه با یک تبلیغ تلویزیونی سوال کنید، احتمالا جزییات بیشتری را از آن به خاطر می‌آورد. بنابراین اگر در کسب‌و‌کاری فعالیت می‌کنید که کودکان مشتری اصلی آن هستند، نکات زیر را در تبلیغات خود در نظر بگیرید.

موشن گرافیک خاص کجاها استفاده می شود ؟

موشن گرافیک اختصاصی امروزه برای اکثر رسانه ها دیده انجام میشود از جمله در :

تلویزیون
فیلم ها و سینما
تبلیغات
وب سایت ها
شبکه های اجتماعی و …

برای سفارش موشن گرافیک با شماره تلفنهای مندرج در سایت شرکت تبلیغاتی توتکا تماس در صفحه تماس با ما حاصل فرمایید و قبل از سفارش موشن گرافیک از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

(بازدید کل ۱,۱۷۸ , ۱ بازدید امروز)